top of page

PAKALPOJUMI

Virtuves mēbeļu ražošana

Virtuves mēbeļu ražošana

“Rīgas Zīle” savā vairāk nekā 10 gadu pieredzē ir radījusi dažnedažādus mēbeļu projektus privātpersonām, juridiskām personām un valsts iestādēm kā Latvijā, tā arī ārzemēs.

 

Patiesi gribam ticēt, ka mūsu ilgā un veiksmīgā darbošanās tirgū, regulāras pozitīvas klientu atsauksmes un vairāk nekā 1000 realizēto projektu ir apliecinājums tam, ka savu darbu darām pareizi un kvalitatīvi.

 

Mūsu galvenais fokuss ir virtuves mēbeļu ražošana - esam apmēbelējuši kā lepnas privātmājas elitāros rajonos, tā arī radījuši mazas virtuves standarta projektiem. Ticam, ka virtuve ir ģimenes un mājas sirds, un priecāsimies dalīties savās zināšanās arī ar jums!   

stabu-virtuve-install-done-2.jpg
stabu-virtuve-install-done-1.jpg

Citu veidu mēbeļu ražošana

Ar prieku ražojam arī citu veidu kvalitatīvas un ergonomiskas mēbeles ‒ saviem klientiem esam radījuši skapjus, dzīvojamās istabas, guļamistabas, bērnistabas, viesistabas, kā arī atpūtas telpas mēbeles, vannasistabu, koridoru, saimniecības telpu risinājumus.

Tāpat daudzi klienti ir izvēlējušies mūsu pakalpojumus biroju, veikalu, viesnīcu un citu komerctelpu (autosalons, ēdnīcas, bāri) apmēbelēšanai.

Mēbeļu montāža

Tikpat svarīgi kā pareizi uzprojektēt un saražot mēbeli ir arī to pareizi uzstādīt ‒ tam mūsu uzņēmumā ir īpaša gadu gaitā pārbaudīta komanda, kas ātri un profesionāli veic savu darbu jebkurā vietā saskaņā ar klienta pasūtījumu. 

Mēbeļu tehnisko projektu izstrāde

Katrs mūsu projekts sākas ar individuāla projekta izstrādi, ar mērķi radīt ilgi kalpojošu ergonomisku mēbeli, kas atbilst klienta vēlmēm un budžetam. Projektēšanai pieejam īpaši rūpīgi, lai ikreiz, lietojot mūsu izstrādājumu, klients ar prieku atceras savu izvēli sadarboties ar mums

bottom of page